Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim ne zaman gönderilir?

Tüm siparişleri Yurtiçi kargo ile 1-3 iş günü içinde gönderiyoruz. Siparişiniz aksi bir durum olmadıkça 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Gönderi takip numarası e-posta adresinize iletilecektir. Adresinize teslim süresi kargo şubelerindeki yoğunluğa bağlı olarak genellikle 1-3 iş günü arasında değişmektedir.

Siparişimi nasıl iptal ederim?

Sipariş değişiklikleri veya iptalleri ancak siparişiniz henüz kargoya verilmemişse kabul edilebilir. hello@thehandloom.com adresine e-posta göndererek siparişinizi iptal edebilir veya değişiklik yapabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iade ederim?

İade ve değişim işlemleri tamamen ücretsizdir. Teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, kullanılmamış, etiketleri sökülmemiş, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış, aksesuarları eksiksiz olan ürünleri iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilir.

İade veya değişim işlemi başlatmak için lütfen bize ulaşın.

İadem ne zaman hesabıma yatar?

İade talebiniz, ürün(ler)inizi aldıktan sonra 4-7 iş günü içinde işleme alınacaktır. Bir iade ödemesi bekliyorsanız, iade işlendikten sonra geri ödemelerin alınması için lütfen 1-3 iş günü bekleyin.

Çalışma saatleriniz nedir?

Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında açığız. Sorununuzu çözmemizin en hızlı yolu için bize e-posta göndermenizi önemle tavsiye ederiz. Genel sorularınız için lütfen bize hello@thehandloom.com adresinden e-posta gönderin.

1000TL ve Üzeri siparişlerde kargo ücretinden kim sorumludur?

1000TL ve üzeri siparişlerde, kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

Olası ürün iadesi durumunda, iade kargo ücreti de tarafımızdan karşılanmaktadır.

1000TL Altı siparişlerde kargo ücretinden kim sorumludur?

1000TL altında kalan siparişlerde, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

Olası ürün iadesi durumunda, iade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Fakat sadece ürünün / ürünlerin fiyatı kadar para iadesi yapılır, siparişin kargo ücreti iade edilmez.